قوانین و مقررات

ما این حق را داریم که آگهی هایی که شرایط و قوانین ما را نقض می کنند را منتشر نکنیم . آگهی شما باید برای تمامی سنین مناسب باشد و به هیچ نژاد ، مذهب و ملیتی توهین نکند ! توجه داشته باشید که آگهی هایی که شرایط و قوانین ما را نقض کنند بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد !

صفحه قوانین و مقررات

خدمات کفسابی در تهران

اخبار ژوئن 17, 2019

خدمات کفسابی در تهران

خدمات کفسابی در تهران

گروه تبلغاتی پلور و معرفی برترین کفسابی های کشور

کفسابی در اسلامشهر، کفسابی در ساری ، کفسابی در آمل، کفسابی در شهر ری، کفسابی در آجودانیه، کفسابی در کاشان، کفسابی در غرب تهران، کفسابی در تبریز، کفسابی خوب در تبریز، کفسابی خوب در شرق تهران، کفسابی خوب در غرب تهران، کفسابی خوب در شمال تهران، کفسابی خوب در رشت، کفسابی خوب در شیراز، کفسابی خوب در همدان، کفسابی خوب در سمنان

کفسابی ارزان

کفسابی بابل ، کفسابی بندرعباس ، کفسابی چالوس ، کفسابی بهبهان ، کفسابی رحیمی ، کفسابی در تهران ، کفسابی در اردبیل ، کفسابی در ارومیه و کفسابی نعمت زاده ، کفسابی فرضی ، کفسابی در تهران ، کفسابی خوب ، کفسابی ارزان …..

قیمت کفسابی ارزان و با کیفیت در با ما تجربه کنید همین حالا برای مشاهده قیمت کفسابی به قیمت آگهی ها مراجعه کنید.

خدمات کفسابی در تهران

خدمات کفسابی در تهران

کفسابی نعمت زاده

کفسابی چیست ؟

نخستین سوالی که در ذهن هر فردی امکان دارد، پیش بیاید این است که کفسابی چیست و کف ساب چه کسی  خوانده می باشد، برای پاسخ به این سوالات تصمیم گرفتیم مقاله ای را به طور مختصر در این زمینه مطرح کنیم: کفسابی نعمت زاده

کفسابی خوب

در بیشتر موارد بعد از سنگ فرش ساختمان ، سنگ حالت مناسبی از نظر پستی و بلندی و همچنین رنگ و کیفیت به خاطر ریختن مصالح پیدا نمی کند و  در  نتیجه ی کار با توجه به هزینه های زیاد مناسب نیست. کفسابی خوب

راه حل خدمات کفسابی در تهران

راه حلی که برای حل این گونه این مشکلات ایجاد شده در نظر گرفته می شود ، کف سابی سنگ می باشد، که با دستگاه های مخصوص و با قدرت لازم  صورت می پذیردو همه ی نواقص و ایرادها موجود را برطرف می کند.

کفسابی فرضی

آدمی همواره برای نیاز های خود راه حل هایی پیدا کرده است و این رفع نیاز باعث ایجاد اشتغال و در نهایت در امد زایی برای افراد صاحب فن و تخصص شده است. کفسابی فرضی

خدمات کفسابی در تهران

کفسابی هم از این امر مسثتنی نیست و در طول سال های اخیر  رونق چشمگیری پیدا کرده است، به شکلی  که به عنوان یک کار لوکس ضروری شناخته می شود و همه ی اقشار جامعه را در بر می گیرد.

خدمات کفسابی در تهران

خدمات کفسابی در تهران

کف سابی سنگ توسط لقمه سنگ صورت می پذیرد، به شکلی  که دستگاه کفسابی مخصوص که برای این کار ساخته شده است .

در مراحل مختلف و ساب های پی در پی به این لقمه سنگ ها که از ساختار و خواص مختلف تولید و فراوری شده اند ،مجهز شده و کارکف صابی را عملیاتی می کنند.

بعد از فهمیدن این که کفسابی چیست حالا بهتر است کفساب را بهتر بشناسیم.

کفساب خدمات کفسابی در تهران

کفساب یا کف ساب نیز به فردی گفته  می شود که به وسیله دستگاه کف سابی  و دانش و تخصصی که در طی سال ها تجربه کسب کرده است کف سابی را اجرایی می کند.

تخصص و تجربه کفساب ، در نتیجه ی کار به قدری بالاست که کف سابی را با کلمه تفکیکی کفساب می شناسند .

حتی تیم کاری ما نیز هنگامی  که می خواهد عده ای کف ساب را به پروژه های خود بیفزایند، بر تجربه و ازموده بودن ان ها تاکید دارند چرا که  این کفساب است که قرار است حالت سنگ را با دستگاه کفسابی تغییر دهد.

 

خدمات کفسابی در تهران

خدمات کفسابی در تهران

حالا سوال این جاست که کفساب خوب و کفساب بد چگونه تشخیص داده می شود؟

اولین شاخصه کفساب در امر کفسابی بحث شکل به کارگیری دستگاه است به شکلی که بتواند همه ی  نقاط محیط را به وسیله دستگاه کفسابی ساب بزند.

کفسابی خوب در کرج

مسئله  و نکته مهمی که کفساب باید دقت کند این می باشد  که از چه نقطه ای کار کف سابی را آغاز کرد و  کنار کفساب یک فرد دیگری حضور دارد که تحت عنوان کمک کفساب شناخته می شود. کفسابی در کرج

 وظیفه وی جمع کردن ابی است که از دستگاه کفصابی خارج می شود و تامین اب دستگاه کفسابی نیز به عهده کفساب مبتدی می باشد.

 پروژه های کفسابی

اغلب برای پروژه های زیر 250 متر یک کفساب و یک کمک کفساب کفایت می کند  و تعداد کفساب متناسب با متراژ پروژه مشخص می شوند.

کفسابی ارزان

کفسابی ارزان هنگامی که برای پروژه ای تضمین مدت دار در نظر گرفته می شود و آغاز کار این موضوع مطرح می شود، استفاده از کف ساب باتجربه لازمه کار خوب می باشد و بی شک تیم کاری ما ازبهترین کفساب ها بهره مند است و قیمت کف سابی ما بسیار مناسب است.

 کف ساب خوب قادر است که در زمینه نماشویی نیز فعالیت کند،  چرا که سنگ نما را نیز به خوبی می شناسد و قادر است عملیات شستشوی نما را نیز اجرایی کند.

خدمات کفسابی در تهران

خدمات کفسابی در تهران

مواردی که باید در مورد کفسابی بدانیم و رعایت کنیم

دستگاه کف سابی در دو شکل برق تک فاز و برق سه فاز وجود دارد،  دستگاه با برق سه فاز قوی تر و کاراییش بهتر و باکیفیت تر است.

 منازلی که مجهز به آسانسور می باشند، مجهز به برق سه فازهستند. هزینه  کف سابی با  دستگاه برق تک فاز بیشتر  از سه فاز است.

کفسابی خوب در مشهد

آب حاصل از کفسابی به مرور زمان سفت می شود و نباید به سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان وارد شود.

سنگی که از سنگ فروشی خریداری می کنیم، قبلاً ساب خورده است، برای صرفه جویی می توانید سنگ خام  خریداری کنیم ،که بسیار ارزان تر است و بعد  از اجرای آن در کار، آن را ساب بزنید.

یک نفر با یک دستگاه می تواند روزانه 40تا 45 متر کف را ساب بزند ، در شرایط ویژه و خاص این مقدار قابل تغییر می باشد. تعداد دفعات پرداخت در ساب کامل 10 دست می باشد.

کفسابی خوب در افسریه

سرکه، آبلیمو، ترشیجات، جوهرنمک… سطح براق سنگ را کدر می نمایند و بعد از کف سابی در استفاده از آن ها باید احتیاط کرد.

در مورد سنگ گرانیت، کفسابی خیلی توصیه نمی شود، زیرا ساب گرانیت با ماشین آلات  سنگین و در کارخانه انجام می شود، در نتیجه ساب دستگاه های متحرک (سه فاز و تک فاز)، در مورد سنگ گرانیت، قابل مقایسه با ساب کارخانه نیست.

کفسابی پارکت فقط برای پارکت های از جنس چوب قابل اجرا است .

 در آن پارکت با سم باده مخصوص بکفسابی می شود و بعد روغن جلا روی آن را می پوشاند.

کفسابی خوب در تهران

اغلب هنگامی که بخواهند روی موزاییک را پارکت کنند، برای یک دست شدن و لق نزدن پارکت، موزاییک زیر آن را کف سابی می کنند.

مواد جامد وگاهی مایعی به عنوان پولیش وجود دارند،که گاهی به درخواست کارفرما، پس انجام مراحل کامل ساب، روی کار اجرا می شوند.

در کار کف سابی با فرچه سیمی سنگ کف با فرچه سیمی سابیده شده و بسیار تمیز می شود،  در طول زمان، مجدداً سنگ کثیف خواهد شد چون در این روش، سنگ شفافیت لازم را برای دفع کثیفی و غبار به دست نمی آورد.

 

خدمات کفسابی در تهران

خدمات کفسابی در تهران

تفاوت کفسابی و کفشویی در چیست؟

کفسابی (  خدمات کفسابی در تهران ) برای رفع کلی عیب سنگ استفاده می گردد، اما در کف شویی شما فقط و فقط می توانید ظاهر سنگ را تمیز کنید.

براقی سنگ حاصل از دستگاه کف سابی و ساب ایتالیایی  قابل مقایسه با کف شویی نیست، تصویر زیر گویای همه چیز است.

در کفسابی ناهمواری سنگ حاصل از کار ساختمانی از بین می رود، که در کفشویی این کار مقدر نیست.

در سنگ سابی سوراخ ها و درزهای سنگ را با موادی ویژه که به آن(  رزین ) می گویند پر می کنند که در کف شویی این امکان پذیر نیست.

کفسابی سنگ

خدمات کفسابی در تهران

در کف سابی سنگ به طور کلی ترمیم می شود اما در کف شویی سطح ظاهری سنگ برای مدت کوتاهی تمیز می شود.

اگر سنگ شما دارای خط و خش باشد این کار فقط با دستگاه مخصوص کف سابی رفع می شود .

سنگ سابی باعث طول عمر کف محل مورد نظر میشود و از هزینه های سنگین تعویض سنگ خلاص می شوید،اسید خوردگی و سرکه خوردگی و آسیب جدی  سنگ فقط با کفسابی رفع می شود.

 

کفساب چه عملی انجام می دهد و کفسابی برای چه می باشد؟

کفسابی  برای سابیدن سنگ کف استفاده می شود مانند کف مغازه یا کف ساختمان و پارکینگ و یا حتی کف بتنی را برای رفع ناهمواری و یا براقی فوق العاده سنگ با دستگاه مخصوصی می سابند و آن را ساب می زنند که به آن کفسابی گفته می شود.

هنگامی که  که سنگ آسیب دیده باشد و یا قدیمی و کهنه باشد و زبر شده باشد، عمل کف سابی روی آن سنگ انجام می شود که  زبری و کثیفی های کف سنگ برداشته شود.

یکدست شدن کف

 اگر در مناطق متفاوت کف ساختمان ناهمواری سنگ وجود داشته باشد، با عمل کفسابی مشکل  رفع می گردد و سنگ کامل و تمام  یکدست و هموارو شفاف  می شود.

 

توجه کنید  که این کار با هیچ ماده شوینده ای قابل انجام نمی باشد و ما نیز با دستگاه و سیستم های ویژه این کار را انجام می دهیم.

 

قیمت کفسابی

قیمت کفسابی بر اساس متر مربع محاسبه می گردد و بر اساس پارامترهای متفاوتی مانند نوع سنگ، متراژ ، نوع کفسابی ، وجود یا عدم وجود برق سه فاز و … قیمت بندی می شود.

کفسابی در مشهد

قیمت کف سابی انواع سنگ،  بسته به نوع سنگ متفاوت می باشد، برخی از سنگ ها چون مقاوت و سختی بیشتری دارند، طبیعتا قیمت بالاتر و بیشتری نیز دارند. کفسابی در مشهد

 

کفسابی خوب و عالی چه نوع کف سابی می باشد؟

 • کفصابی یا سنگ سابی خوب به کفسابی می گویند، که تمام بخش های سنگ براقی یک دستی و همسانی داشته باشد. این کار با دستگاههای با کیفیت امکان پذیر خواهد شد.
 •  هم تراز شدن سنگ ها از خصوصیات ظبیعی کفسابی است.
 • یکی دیگر از معیار های کفسابی عالی  این ی باشد،که گوشه سنگ ها که در دسترس دستگاه کفسابی نیست باید به صورت دستی ساب بخورد.
خدمات کفسابی در تهران

خدمات کفسابی در تهران

خدمات کفسابی در تهرانسئو شده توسط دیچینو

4 پاسخ تا “خدمات کفسابی در تهران”

 1. من با یکی از شرکت های خدمات کفسابی در تهران تماس گرفتم
  کارش خوب بود اما اسید زیادی ریخت و نگرانم برای سیستم فاضلا ساختمان مشکلی پیش بیاد؟
  بعدش من چیکار کنم ؟ اصلا اتحادیه کفسابی در تهران هستش ؟

  • مدیر سایت در دسامبر 23, 2019 @ 7:59 ق.ظ

   سلام دوست عزیز
   شما باید قبل از انجام کفسابی به ایشون تذکر می دادید که از اسید کمتری استفاده کند.
   شماره اتحایه کفسابی را می تونید در سایت ما ببینید.

 2. سلام
  بعد از سنگ کاری حتما باید که سالی سنگ انجام بشه؟؟
  یا نیازی نیست؟
  دوستان راهنمایی کنید

  • مدیر سایت در ژانویه 8, 2020 @ 1:45 ب.ظ

   سلام
   سنگ کاری اگر در متراژ کم و خیلی حرفه ای انجام بشه نیازی به کفسابی نیست.
   عملیات کفسابی یک کار تکمیلی می باشد و تا حدودی سلیقه ای

ارسال نظر